30 квіт. 2019 р.

Турчинов хоче позбутися свого соратника Пашинського

У "Народному фронті" вирішили викреслити з передвиборчого партійного списку главу комітету з нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського.
Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов готується до майбутніх парламентських виборів і позбавляється від соратників зі свого найближчого оточення, які неодноразово ставали учасниками скандалів, зокрема, корупційних.
Про це інтернет-виданню UA1 повідомило джерело, наближене до керівництва "Народного фронту".
Першим, хто втратив прихильність Турчинова, став глава парламентського комітету з нацбезпеки і оборони, його найближчий соратник Сергій Пашинський.
Повідомляється, що під час однієї з останніх розмов двох політиків секретар РНБО поставив свого колегу перед фактом: незалежно від формату, в якому "Народний фронт" піде на парламентські вибори, Пашинського в партійні списки не включать, і порадив йому висуватися як мажоритарник.
Цю інформацію підтверджує активність "Благодійного фонду Сергія Пашинського", який діє на його виборчому окрузі в Житомирській області, про що пишуть місцеві ЗМІ.
Президентом фонду є дружина Пашинського Руслана. При цьому фонд не має свого інтернет-представництва, на його Facebook-сторінці не вказано джерел фінансування, не представлено фінансові звіти про розмір фінансових надходжень та видатків, як це зазвичай роблять подібні структури. А найперший запис про діяльність фонду датується липнем 2018 року.
Нагадаємо, Сергій Пашинський неодноразово опинявся у центрі корупційних скандалів та кримінальних проваджень.
Навесні 2018 року Пашинський обіцяв "порвати" журналістів за публікацію розслідування про корупційні схеми в поставках військової бронетехніки, де згадувалася його прізвище. Розслідуванням цих фактів зайнялося НАБУ.
Також СБУ продовжує розслідувати кримінальне провадження за заявою глави секретаріату комітету з нацбезпеки і оборони Тетяни Блистів, якій нардеп Сергій Пашинський погрожував фізичною розправою.
Попередня новина
Наступна новина