16 квіт. 2019 р.

Спорт робить мене сильнішою та дозволяє допомагати іншим

Уже понад 12 років у карному розшуку Коростенщини працює Тетяна Абдурахманова. Принципова та серйозна, вона організовує та контролює розшук злочинців. А ще – захищає честь міста та області у спортивних змаганнях. Адже Тетяна успішно займається волейболом, футболом та легкою атлетикою.
- У спорт я потрапила випадково, можна сказати, навіть усупереч волі батьків, - розповідає Тетяна. – Я була хворобливою дитиною, але якось побачила, як наша шкільна команда з волейболу тренується. Приєдналася до гравців просто з цікавості, а директор школи помітив, що у мене є спортивні задатки. Саме він після тривалих вмовлянь переконав батьків дозволити мені заняття спортом.
Тетяна з теплотою згадує своїх тренерів Олену Дворецьку та Ларису Овсійчук. Завдяки їх вмілому керівництву 9-річна  дівчинка розвинулася у сильну та талановиту спортсменку. На рахунку Тетяни участь у сотнях змагань різного рівня – від міських та районних до міжнародних спортивних турнірів. Має вона десятки нагород.
Втім, виокремити якусь нагороду чи змагання Тетяна відмовляється:
- Для мене кожне змагання, кожна участь - важливі. Я щоразу хвилююсь та отримую величезне задоволення від гри, від досягнутого результату, тому ніколи не скажу, що якісь змагання важливіші за інші. Це неправильно.
У поліцію, а тоді ще міліцію, Тетяна Абдурахманова прийшла працювати свідомо. Рідні, переконавшись, що дівчина дуже цілеспрямована та сильна, не заперечували та підтримали її вибір. Відтак, отримавши вищу освіту, Тетяна подала документи та пройшла відбір. І приступила до служби  у досить незвичному для жінок підрозділі – карному розшуку.
- Я усвідомлювала, що не матиму жодних поблажок як жінка, але була впевнена у своїх силах, - говорить вона.
Свій перший виїзд на виклик Тетяна пам’ятає і досі: довелося встановлювати особу та розшукувати рідних потопельника, знайденого у місцевій водоймі.
- Так, моя професійна діяльність розпочалася зовсім не романтично, як у кіно, - пригадує молода жінка. – Однак я впоралася, а тому працюю досі, не шкодуючи про свій вибір. Працюю так, щоб не було соромно, і намагаюся допомогти людям не тільки у рамках посадових обов’язків, адже інколи потрібно просто підтримати та висловити співчуття. Це теж важливо.
Працюючи у поліції, Тетяна Абдурахманова не полишила заняття спортом. Вона бере участь у змаганнях з волейболу, легкої атлетики та футболу. Останнім видом спорту почала займатися, навчаючись в університеті. Відтак і донині майже щотижня разом з колегами змагається у мистецтві володіння м’ячем із командою з місцевої пенітенціарної установи.
- Підтримую себе у формі, бо спорт – це мій стиль життя, - розповідає поліцейська. – Це особливі відчуття: очікування випробування, подолання перешкод і радість перемог. Це те, що робить мене сильнішою та дозволяє допомагати іншим.
Відділ комунікації поліції Житомирської області

Попередня новина
Наступна новина