10 квіт. 2019 р.

Поліція закликає водіїв двоколісних транспортних засобів подбати про власну безпеку

З настанням теплої пори на автошляхах значно збільшилася кількість мотоциклістів, скутеристів, велосипедистів. На жаль, такі керманичі часто нехтують власною безпекою і, як результат, отримують серйозні травми під час ДТП.
8 квітня близько 12.30 до Олевського відділення поліції надійшло повідомлення про зіткнення на одній з вулиць райцентру автомобіля «Renault» та мотоцикла. У результаті мотоцикліст, 25-річний житель Рівненської області отримав травми та був ушпиталений до місцевої лікарні.
Увечері 8 квітня до Житомирського  відділу поліції надійшло повідомлення про травмування велосипедистки. За свідченнями очевидців, жінка не впоралась з керуванням та вчинила зіткнення з бордюром. У результаті її з травмами ушпиталили до міської лікарні.
Поліція закликає усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки.
Водіям автомобілів нагадує: аби мати змогу контролювати транспортний засіб і вчасно уникнути дорожньої пригоди, обирайте безпечну швидкість руху та пам’ятайте про присутність на дорогах значної кількості двоколісних транспортних засобів. Пам’ятайте, що такі керманичі є повноправними учасниками дорожнього руху, тому слід ставитися до них з повагою.
Шановні водії двоколісних транспортних засобів! Зверніть увагу, що найчастіше у ДТП страждають люди, які у низці випадків не мають відповідних навичок безпечно керувати таким транспортом, не перевіряють його справність, не дбають про свій захист.
Відтак, збираючись у дорогу, оберіть одяг зі спеціальними світлоповертаючими елементами чи наліпками (флікерами), обладнайте свій транспортний засіб подібними елементами – зробіть себе помітним на автошляху. Не забудьте про захисний шолом, який вбереже вас від травм у разі падіння чи ДТП. Під час руху не користуйтеся навушниками, не відповідайте на телефонні дзвінки та повідомлення – всю увагу зосередьте на дорозі. При потребі виконати маневр – подайте про це сигнал та переконайтеся, що інші водії зрозуміли ваші наміри.
Не забувайте про ці елементарні заходи, що можуть врятувати ваше життя та здоров’я!
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина