17 бер. 2019 р.

Результати конкурсу соціальних проектів

На виконання заходів Стратегічного плану розвитку міста Коростеня до 2025 року, з метою підтримки суспільно-корисної діяльності громадських організацій міста, спрямованої на вирішення або пом'якшення соціальних проблем у різних сферах життєдіяльності міста 9 лютого 2019 року виконавчим комітетом Коростенської міської ради оголошено конкурс соціальних проектів (далі – Конкурс).
Пріоритетними напрямками в 2019 році були визначені:

  1. популяризація здорового способу життя та організація дозвілля молоді;
  2. розвиток туризму та збереження історико-культурної спадщини міста;
  3. соціально-психологічна реабілітація населення;
  4. покращення довкілля міста;
  5. національно-патріотичне та правове виховання молоді.
В поточному році в міському бюджеті передбачено 150,0 тис. грн. на реалізацію соціальних проектів, які стануть переможцями Конкурсу. Згідно з його умовами сума коштів, яка може бути виділена на 1 проект, не повинна перевищувати 50,0 тис. грн.
І ось, 11 березня до управління економіки для участі в Конкурсі подано 5 проектів, а вже 14 березня відбулось засідання Конкурсної комісії з оцінки проектів, поданих громадським організаціями на отримання муніципального гранту.
Отже, переможцями Конкурсу стали:
-        Проект «Фестиваль старовинної культури «Княжий спадок»», МГО «Молодіжна міська рада».
Керівник організації: Білошицький Олександр Петрович.
Керівник проекту: Тимошенко Мар’ян Сергійович. 
Бюджет проекту: 59,4  тис.грн, в т.ч. 50,0 тис.грн. – кошти міського бюджету, 9,4 тис.грн. – власні та залучені кошти.
Метою проекту є популяризація нетипового для містян відпочинку, поширення серед молодшого покоління культурних надбань наших предків, розширення культурних горизонтів старшого покоління, організація  культурного дозвілля молоді, відтворення та ознайомлення в доступній формі фактів з історії України та нашого краю.

-        Проект «Самоврядування в активній громаді (громадянська освіта мешканців міста)», ГО «Агенція регіонального розвитку»
Керівник організації: Боровков Володимир Валентинович.
Керівник проекту: Боровков Володимир Валентинович.
Бюджет проекту: 65,0  тис.грн, в т.ч. 50,0 тис.грн – кошти міського бюджету,  15,0 тис.грн. –  власні та залучені кошти.
Мета: за допомогою впровадження громадянської освіти мешканців Коростеня щодо структури і функцій органів самоврядування та комунального господарства міста сформувати прошарок обізнаних та вмотивованих для спільної роботи в системі самоврядування громадян. Стратегічна мета – формування громадянського суспільства через відкритість та спільну діяльність.
-        Проект «Бібліотека суспільного простору», МГО «Молодіжна міська рада».
Голова організації: Білошицький Олександр Петрович.
Керівник проекту: Коржук Світлана Михайлівна.   
Бюджет проекту: 50,0  тис.грн, в т.ч. 50,0 тис.грн. – кошти міського бюджету.
Проект має на меті забезпечити життєздатність бібліотеки як необхідного суспільству соціального інституту культурної комунікації в контексті побудови відкритого суспільства знань. Наблизити книгу, інтелектуальне дозвілля до містян, створити багатоаспектний комунікативний простір, в якому активна роль буде належати її користувачам як учасникам практики культурного діалогу. Крім іншого, будуть практикуватись бібліотечні локації на свіжому повітрі.
Джерело: Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради
Попередня новина
Наступна новина