11 лют. 2019 р.

Черговий етап з декларування обмежений у часі та триватиме до ....


Департамент з питань запобігання та виявлення корупції інформує, що з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування реалізовано комплекс заходів у цьому напрямі.
Так, Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 № 3 затверджено розлогі роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» із змінами стосовно заходів фінансового контролю, яке доступне за посиланням: https:goo.gl/RKGeij.
Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам’ятка декларанту, а також відео- роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій доступні за посиланням: https:goo.gl/75zAWU.
Крім того, 21.01.2019 розпочався онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням https:goo.gl/423CoV), покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію.
Онлайн-курс буде доступний постійно протягом чергового етапу декларування.
Пам’ятайте, черговий етап з декларування обмежений у часі та триватиме до 1 квітня 2019 року.

Попередня новина
Наступна новина