20 лют. 2019 р.

Поліція Житомирщини зареєструвала 36 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

Станом на 18 лютого поліцією оформлено 9 адміністративних матеріалів за розміщення передвиборної агітації без обов’язкових відомостей та розпочато 4 кримінальних провадження за подіями у м. Житомирі та м. Коростені.
15 лютого слідчі Коростенського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 338 (Наруга над державними символами) Кримінального кодексу України). Один з користувачів соціальної мережі виклав на сторінці відео під назвою «Передвиборча агітація», в якому невідома особа під нецензурні вигуки б’є об землю та ламає Державний Прапор.
16 лютого до Ємільчинського відділення поліції надійшло повідомлення про розміщення у районному центрі агітаційних матеріалів одного з кандидатів у Президенти України без відповідних відомостей про їх друк. Аналогічне повідомлення надійшло цього ж дня і до Новоград-Волинського відділу поліції.
17 лютого до Черняхівського відділення поліції звернувся місцевий житель із повідомленням про розміщення агітаційних матеріалів одного з кандидатів у Президенти України усупереч рішенню місцевих органів влади щодо правил благоустрою райцентру.
Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та розпочаті перевірки.
Станом на 18 лютого матеріали за ознаками правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення, оформлені поліцейськими у м. Житомирі - 1, по 2 – у м. Коростишеві та смт. Черняхові та 4 – у м. Овручі.
Загалом з початку виборчої кампанії повідомлення про можливі порушення надходили до Житомирських відділу та районного відділення, Бердичівського, Коростенського, Коростишівського, Новоград-Волинського відділів, Ємільчинського, Лугинського, Малинського, Овруцького, Ружинського та Черняхівського відділень поліції.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина