4 січ. 2019 р.

Турнір з вільної боротьби на призи срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева

Близько 300 учасників взяли участь у сьомому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева, який традиційно наприкінці грудня відбувся у Малині. Про це повідомляє асоціація спортивної боротби Житомирської області.
Змагання проводилися серед юнаків та дівчат 2005-2011 р.н. і були присвячені 75-ти річчю заслуженого працівника фізичної культури і спорту та заслуженого тренера України Задорожнього Анатолія Олександровича.
Спортсмени виступали у 19 вагових категоріях. Отож дівчата змагалися у п’яти, а юнаки - у чотирнадцяти вагових категоріях. 
Житомирщину представляли команди з міст Новоград-Волинського, Житомира, Малина та Малинського району, Бердичева, Радомишля, Коростеня, Олевська. 
Так, переможцями та призерами серед дівчат у своїх вагових категоріях стали: 
20 кг
1 місце – Існюк Лізавета (м.Олевськ),
2 місце – Прокопенко Ганна (м.Малин),

26 кг
2 – місце Василенко Дарина (м. Радомишль),
4 – місце Медвєдева Поліна (м. Малин),

30 кг
1 – місце Кулаківська Єлізавета (м.Малин)

36 кг
3 – місце Глущенко Вікторія (м.Радомишль),
3 – місце Майстер Марія (м.Малин)

58 кг
1 – місце Лук Валентина (Малинський район),
2- місце Головенко Аліса (м.Малин),
3 – місце Соловйова Вікторія (м. Новоград-Волинський)

Переможцями та призерами серед юнаків у своїх вагових категоріях стали: 

23 кг
1 – місце Звольський Дмитро (м. Новоград-Волинський),
2 – місце Машина Павло (м. Малин)

29 кг
1 – місце Кулаківський Роман (м. Малин),
3 – місце Титюк Матвій (м. Коростень)

32 кг
1 – місце Оксюк Іван (м. Новоград-Волинський)

35 кг
1 – місце Титюк Микита (м. Коростень),
3 – місце Пантус Вікторія (м. Новоград-Волинський)

38 кг
3 – місце Котович Владислав (м. Новоград-Волинський)

42 кг
3 – місце Васюк Єгор ( м. Коростень)

47 кг
1 – місце Скорик Кирило (м. Новоград-Волинський),
3 – місце Данилюк Дмитро (м.Коростень)

59 кг
2 – місце Хацановський Віталій ( м. Олевськ),
3 – місце Назарчук Назар (м. Житомир)

63 кг
1 – місце Шрот Віталій (м. Радомишль),
3 – місце Бриндюков Олексій (м. Малин),
4 – місце Забужко Дмитро (м. Новоград-Волинський)

69 кг
2 – місце Рожко Назар (м. Бердичів),
3 – місце Тіторенко Давид (м. Бердичів),
3 – місце Корсун Максим (м. Новоград-Волинський)

75 кг
2 – місце Александров Ростислав (м. Малин),
3 – місце Магамедов Адам (м. Бердичів),
4 – місце Папірник Тимофій (м. Бердичів)

Асоціація спортивної боротьби Житомирської області вітає переможців та їх тренерів.


Джерело: Спортивний Житомир
Попередня новина
Наступна новина