15 січ. 2019 р.

У Коростені дітям дарували Різдвяну казку

14 січня 2019 в День святого Василя у Коростені відбулось свято "Подаруй дитині Різдвяну казку" для дітей, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. Захід вже 12 років організовує МГО «Молодіжна міська рада» за підтримки громадських організацій, виконавчого комітету Коростенської міської ради та небайдужих коростенців. Привітали присутніх з новорічними та різдвяними святами заступник міського голови Олександр Дзиґа і голова Молодіжної ради Олександр Білошицький.
Казкову атмосферу створили для діток працівники міського Палацу культури ім. Т. Шевченка. Всі разом вони брали участь у активних квестах, відгадували загадки, танцювали і гралися.
Наприкінці заходу малята отримали солодкі подарунки, іграшки, шкільне приладдя та цікаві набори для творчості.
Організатори висловили вдячність Коростенському міському голові (Володимиру Москаленко), працівникам Коростенського міського палацу культури ім.Т.Г.Шевченка (Володимиру Железко), Коростенському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Олександру Микитчуку), вихованцям центру позашкільної освіти м. Коростеня (Тетяні Кереселідзе), ГО «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу «Добротвор» (Ігорю Сиромятникову), Коростенському жіночому клубу «Стиль життя» (Валентині Вигівській), сім’ї Білошицьких за солодкі подарунки та всім хто дарував дітям "Різдвяну казку", і закликають коростенців й надалі бути чуйними і завжди підтримувати один одного.


Попередня новина
Наступна новина