2 груд. 2018 р.

Малинська поліція продовжує пізнавальні екскурсії для школярів

29 листопада учні 3 – Б класу Малинської ЗОШ № 3, разом з класним керівником дізнавалися про особливості роботи поліцейських.
Про це ІнфоМалин повідомляє Малинське відділення поліції.
Дітей зустріли Анна Оліщук, старший інспектор сектору превенції, капітан поліції та Наталя Ничипоренко, інспектор сектору моніторингу, капітан поліції.
Гостям провели цікаву та пізнавальну екскурсію по відділенню поліції, познайомили з роботою поліцейських.
Найбільше вражень та зацікавлення у дітей викликали амуніція та спецзасоби. Школярам також дозволили приміряти каски, жилети та робити фото на пам'ять з працівниками поліції.
«Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика. Важливо, щоб діти довіряли поліції та розуміли важливість дотримання вимог закону й не допускали скоєння правопорушень», - зазначив Олександр Гайовий, начальник Малинського ВП.
Віктор Костюченко, старший оперуповноважений сектору карного розшуку майор поліції відповів на всі запитання кмітливих, а також розповів школярам, що поліція це не караючий орган, а правозахисний.
Окрім цього, дітям показали майданчик, де стоять автомобілі після аварії. Роз’яснили, що може трапитись, якщо порушувати правила дорожнього руху.
Джерело: infomalin.biz
Попередня новина
Наступна новина