10 груд. 2018 р.

В Малині руйнують пам’ятку архітектури місцевого значення за кошти ДФРР

Кожен, хто хоч раз будував чи ремонтував будинок знає, що спочатку будується дах, а вже потім ведуться всі роботи по фасаду.
Проте в Малині районна влада вирішила інакше, і проводить утеплення фасаду та інші роботи в Районному будинку культури після того, як розібрали дах. Тепер в приміщення залишене просто неба падає і сніг і дощ, які руйнують пам’ятку архітектури  з середини. Не факт, що вода яка позатікала всюди не зруйнує і нове утеплення. Та й будівельники, розуміючи, до чого йде справа, тихенько ночами демонтують все що можна вигідно збути і вивозять в невідомому напрямку.
Але керманичі району особливо не переживають, адже 30 млн грн отриманих з Фонду регіонального розвитку треба кудись списати...
Проект реконструкції районного будинку культури розрахований на 2 роки і передбачає утеплення фасадів, капітальний ремонт покрівлі із заміною несучих конструкцій, облаштування внутрішнього туалету, проведення водоводу, заміну системи опалення, ремонт концертної зали. Загальна вартість проекту складає - 30 млн грн.
Більше того, ця ситуація не нова, адже кілька років тому так само в наслідок "ремонту" районного готелю в центрі міста його балансова вартість настільки впала, що за смішні кошти був куплений очільником Малинської РДА Генадієм Ободзинським.
Як бачимо, успішно випробувана схема привласнення державної власності працює. Тому, небайдужі малинчани звертаються до всіх посадовців і району і області, а також депутатського корпусу взяти під контроль ремонт Малинського районного будинку культури та не допустити, щоб і цю будівлю в центрі міста  спіткала доля малинського кінотеатру чи районного готелю.
Джерело: drevpravda.com
Попередня новина
Наступна новина