21 лист. 2018 р.

Проект ЄС запитає водіїв Коростенщини про майбутнє інфраструктури України

Проект ЄС «Майстер-план розвитку транспорту для України» запрошує водіїв Київщини та Чернігівщини взяти участь в опитуванні щодо майбутнього розвитку інфраструктури України.
Майстер-план розвитку України запрошує водіїв Київської та Чернігівської області взяти участь у опитування, що відбуватиметься 22-23 листопада на дорогах М-01 між Києвом і Черніговом або М07 між Києвом і Коростенем.
Працівники проекту звернуться до водіїв з кільком питаннями стосовно їх власного досвіду подорожей автошляхами України.
Керівництво проекту ЄС «Майстер-план розвитку транспорту для України» наголошує на тому, що кожна відповідь є важливою для вдосконалення планування національної інфраструктури, тому розраховує на допомогу водіїв.

Довідково
Майстер-план розвитку транспорту для України – це проект ЄС, покликаний сконцентрувати зусилля влади України щодо заохочення та спрощення процесу впровадження реформ, результатом яких стане надійний, прозорий і контрольований процес управління транспортною інфраструктурою.
У більш широкому розумінні цей проект має на меті забезпечення підтримки органів влади України щодо впровадження передової практики ЄС у сфері управління інфраструктурою, зокрема визначення пріоритетів розвитку, планування, укладання договорів, впровадження та утримання транспортної інфраструктури.
Очікується, що проект вартістю 4,7 мільйонів євро, який стартував 6 липня 2018-го року, фінансується ЄС та розробляється консорціумом у складі експертів французької компанії Egis та німецької компанії AplusS, стане каталізатором для створення сучасного транспортного сектора в Україні. Це, своєю чергою, не лише підвищить транспортні можливості, але й створить національну модель мультимодального транспорту.
Попередня новина
Наступна новина