13 лист. 2018 р.

Всеукраїнські змагання ,,Кубок Древлянського краю – 2018” пройшли в Коростені

10 листопада у Будинку науки та техніки відбулися Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту „Кубок Древлянського краю -2018”, організатором яких, вже вдесяте, виступив клуб спортивного танцю „Мрія” (керівник Ніколайчук Володимир). Цього року участь у змаганнях взяло понад 500 учасників, які представляли клуби з Києва, Житомира, Чернівців, Ірпеня, Одеси, Константинівки, Хмільника, Рівного, Благовіщенська, Білої Церкви та інших міст України. Коростенські танцюристи і цього року виступили досить вдало, здобувши призові місця у різних категоріях. Кращий результат серед коростенців продемонстрували Ніколайчук Іван (учень міської гімназії) та Козловська Софія (учениця міського ліцею), які виступали в парі та посіли І місце у категорії „Діти N”.  А учень ЗОШ № 5 Холявчук Артем та учениця міської гімназії Меленівська Марія здобули ІІІ місце у категорії „Ювенали2”.  Також, в рамках Всеукраїнського турніру ,,Кубок Древлянського краю –2018”проходив Кубок України з танцювального спорту у категорії ,,Ювенали – 1 (8 танців)”, в якому учень НВК № 12 Мельник Єгор та учениця НВК № 2 Куца Марія посіли другу сходинку п’єдесталу. Вітаємо з хорошим результатом наших земляків та сподіваємось, що гості та учасники змагань отримали приємні враження і з нетерпінням чекатимуть зустрічі наступного року.
Джерело: korosten-rada.gov.ua