27 вер. 2018 р.

Профорієнтаційний клуб «Орієнтир» запрацював в Овручі

20 вересня розпочав свою роботу клуб «Орієнтир» на базі Овруцького професійного ліцею. Метою клубу є підвищення рівня поінформованості учнів до умов швидкозмінного ринку праці, формування стійкої мотивації до набуття навичок, затребуваних на ринку праці. Начальник відділу активної підтримки безробітних Овруцької районної філії Житомирського ОЦЗ Тетяна Коркушко та заступник директора з виховної роботи Овруцького професійного ліцею Марина Нестеренко під час зустрічі обговорили графік роботи клубу, план заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації учнівської молоді, підвищення рівня мобільності та доступності профорієнтаційних послуг та впровадження в профорієнтаційну роботу як з учнями, так і з працівниками освіти інформаційно-комунікаційних технологій.
В Овручі запрацював профорієнтаційний клуб «Орієнтир»

Метою першого засідання було знайомство зі змістом та завданням клубу «Орієнтир». На першому занятті Тетяна Коркушко відповідала на питання «Як стати затребуваними на ринку праці? Soft skills – м’які навички або універсальні компетенції». Молодь дізналася про вимоги сучасного роботодавця до претендентів на роботу. З учнями було обговорено необхідні для успішного працевлаштування професійні компетенції: організаційні навички, підприємницькі, технічні та медіа навички, громадські навички, мовні навички, інформаційні та життєві навички. Під час заходу було використано практичні вправи «Я зможу зробити це!», «Що можна зробити з бляшаних банок?» (з метою виявлення креативних здібностей), «Футболка з надписом» (на вміння визначити власний девіз) та «Моя ціль» (на вміння планувати свої дії).

Під час підведення підсумків було наголошено, що в сукупності hard skills +soft skills – навички, що відповідають вимогам сучасного роботодавця.
 Джерело: RuporZT
Попередня новина
Наступна новина