6 вер. 2018 р.

Багато загальноосвітніх та дошкільних закладів району отримали подарунки від Диняка

Перше вересня — свято особливе, наповнене ностальгічними поглядами дорослих, душевним щемом та запахом осінніх айстр, а ще — радістю, дитячим щебетом та юнацькими посмішками.
Надзвичайно ж урочистим і хвилюючим, насиченим яскравою атмосферою цей день є для першокласників, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до знань, до нових вражень та перемог. Хто, як не першокласники, у День знань отримують найбільше уваги та подарунків.
Цьогоріч подарунки, а саме набори першокласників, одержали всі 230 першачків району та 28 Малинської ЗОШ № 6. Це стало можливим завдяки сприянню депутата Житомирської обласної ради, генерального директора ТОВ «Юнігран» Сергнія Диняка, який протягом десяти років опікується навчальними закладами району.
Але не тільки з нагоди свят учнівські та педагогічні колективи отримують подарунки від Сергія Васильовича. Протягом травня-серпня 2018 року багато загальноосвітніх та дошкільних закладів району і міста за сприяння Сергія Диняка для покращення навчально-виховного процесу одержали ще чимало приємних сюрпризів.
Зокрема, Малинський ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної», Скуратівська ЗОШ, Слобідська ЗОШ, Українківська ЗОШ, Ворсівський, Ксаверівський, Нововороб’ївський та Малинівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ» та Головківський дитячий садочок отримали ноутбуки, лазерні чорно-білі та кольорові принтери, а також плазмовий телевізор, відео-проектор і бензокосу. Комплект радіо-мікрофонів, жалюзі, тенісний стіл, класну дошку, кварцову лампу та мотокосу одержав Йосипівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ». Гранітненській ЗОШ було презентовано акустичну систему та підключено мережу Інтернет до усіх класних кабінетів загальноосвітнього закладу. Любовицький НВК «ДНЗ-ЗНЗ» сьогодні може похвалитися новим спортивним обладнанням: шведською стінкою та піратською сіткою, канатом, волейбольним інвентарем, тенісним столом.
Дошкільні заклади Малина також не залишилися без подарунків, зокрема нові меблі придбали дитячі садочки №4 та №1, Центр розвитку дитини «Сонечко» сьогодні має нове покриття у музично-спортивній залі, а дитячий садочок смт. Гранітне, крім нових меблів, отримав ще й рушники та комплекти дитячої постільної білизни.
Джерело: infomalin.biz
Попередня новина
Наступна новина