30 вер. 2018 р.

Мобілізація голів РДА Житомирщини

На Житомирщині для голів РДА провели «Стрілецький день» у рамках навчальних зборів з 4-м окремим стрілецьким батальйоном територіальної оборони.
У зборах на базі військової частини А3814 взяли участь всі голови районних державних адміністрацій.
Протягом дня вони опановували теорію та здобували практичні навички зі стрільби, метання гранати та надання першої медичної допомоги.
 «Одна справа — книжки і розповіді, а друга – побачити все на власні очі і спробувати. Окрім стрільби і метання гранати побачили, як організовуються блокпости. Тепер ми бачимо вектор, куди рухатися і як проводити такі заходи на місцях. Цікаво ще те, що нам усе це показували резервісти, яких ми колись на такі збори і відправляли», – поділився враженнями голова Коростенської РДА Сергій Дмитрук.
 Жінки-голови РДА також взяли участь у «Стрілецькому дні», де отримали порцію адреналіну на цілий рік.
«Такі збори обов’язково потрібно проводити, адже бачиш все і відчуваєш на собі. Я перший раз у житті зброю тримала. Це такий заряд адреналіну! Ми тепер уміємо не тільки надавати першу медичну допомогу, знаємо, як діяти в екстрених ситуаціях, а й навчилися чи відновили навички стріляти з «калаша», — поділилася враженнями голова Ружинської РДА Людмила Біляк.
Завершальним етапом навчань стали показові заняття щодо охорони будівель та відкритих ділянок, зокрема мостів.
navchalni-zbory-1 navchalni-zbory-2 navchalni-zbory-3 navchalni-zbory-4 navchalni-zbory-5 navchalni-zbory-6 navchalni-zbory-7 navchalni-zbory-8 navchalni-zbory-9 navchalni-zbory-10 navchalni-zbory-14 navchalni-zbory-24
Попередня новина
Наступна новина