24 вер. 2018 р.

Малинського рецидивіста-домушника впіймали правоохоронці

На околицях Новоград-Волинського працівникам поліції вдалось затримати злодія, який нещодавно виніс із чужої оселі прикрас на загальну суму близько 50 тисяч гривень. Грабіжником виявився 22-річний малинчанин, який нещодавно вийшов із тюрми
Правоохоронці впіймали домушника, коли той разом із вкраденим золотом прямував до місця збуту «легкої здобичі», яку йому вдалось викрасти із будинку 34-річної жительки Новограда-Волинського. Днями потерпіла звернулась до
відділу поліції райцентру із повідомленням про крадіжку із її будинку ювелірних виробів із золота.
За словами заявниці, хтось скористався відсутністю господині вдома та, потрапивши в оселю, виніс із однієї з кімнат шкатулку із золотом. Сума збитку склала близько 50 тисяч гривень, йдеться на сайті Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
Жінка повідомила правоохоронцям, що у скоєному підозрює незнайомця, який напередодні приходив до її помешкання у пошуках житла під оренду.
Оперативники Управління карного розшуку спільно з працівниками підрозділу кримінальної поліції місцевого відділу провели низку заходів, у результаті яких отримали відомості про можливо причетну особу. У полі зору оперативників опинився 22-річний малинчанин, який зовсім недавно звільнився із місць позбавлення волі. Після виходу на свободу чоловік так і ніде не працевлаштувався, а тому тимчасово мешкав у знайомих у Новограді-Волинському.
Попередня новина
Наступна новина