18 вер. 2018 р.

Як пройшов четвертий ФЕСТИВАЛЬ ЛЬОНУ

 Фестиваль Льону 2018, вже четвертий у своїй історії!
В с.Стремигород відбулася неповторна у своєму роді подія -
Унікальна програма - виступ кінно-трюкового театру "Княжа Конюшня" під акомпанемент фольклорних колективів, виставка дронів для використання у сільскому господарстві та незабутні виступи зіркових гостей - співачки М`ята та фолк-рок гурту TaRuta перетворили фестиваль на справжнє етно-свято, яке прийшлось до вподоби гостям будь-якого віку! Яких , до речі - цього року було близько 10 тисяч !
Світлина від Ирини Костюшко."Особисто від себе хочу щиро подякувати всім друзям, партнерам, гостям Фестивалю та команді, яка допомагала в підготовці свята. Однодумці з різних куточків України зібрались заради увіковічнення сучасної культурної спадщини та закладення нових традицій!
Дякую за сприяння Житомирська ОДА та Житомирська обласна рада !!
Дуже приємним та несподіваним сюрпризом став феєричний приїзд справжніх байкерів, які прикрасили наш Фестиваль і додали у нього драйву. Дякуємо, що завітали!" зазначила Ірина Костюшко.
Завдяки участі у фестивалі сільрад Коростенського району свято набуло неповторного етнічного колориту.  Зацікавленість та підтримка громади - найвища шана для організаторів!
 Цього року девіз Фестивалю звучав: "Органічні компанії - здорова нація".
І це не випадково! "Я переконана, що створюючи щось для людей з думкою та вірою в них - успіх в будь-якій справі гарантовано! Компанії та партнери саме з такою ідеологією були запрошені до участі у святковій ярмарці!" зазначила Ірина Костюшко.
Фестиваль Льону став набагато більшим за розважальне дійство - це відродження вікових народних традицій та становлення нових , як , наприклад - куштування тепер вже всім знайомого фірмового конопляного чаю!


Попередня новина
Наступна новина