15 вер. 2018 р.

Пенсіонери вночі крали тротуарну плитку в Коростені

У Коростені пенсіонери вночі грабували тротуарну плитку
  На початку вересня до Коростенського відділу поліції звернулись представники комунального підприємства із повідомленням  про викрадення майже сотні тротуарних поребриків.
  Правоохоронці встановили причетність до події двох місцевих жителів, в яких плити вилучено. Відпрацьовуючи інформацію про крадіжку, поліцейські з’ясували, що вони відбувались по-чергово.
  - Окрім того, нам вдалося встановити, що їх вчиняли двоє чоловіків незалежно один від одного. Обидва проживають неподалік та у різні дні, точніше ночі, викрадали бордюри, призначені для облаштування тротуарів на центральній вулиці міста, - розповів начальник Коростенського відділу поліції Михайло Старовойт.
  – Прикро, коли усе місто готувалось до міжнародного фестивалю і проводились ремонтні та косметичні роботи з облаштування місця його проведення, окремі жителі банально крали те, що призначалась для загального користування.
  Обоє чоловіків уже пенсійного віку. Один з них пояснив, що планував облаштувати подвір’я у приватному будинку. Інший складував викрадене просто у під’їзді багатоповерхівки, маючи намір згодом його перепродати.  В обох випадках комунальне майно поліцейські вилучили. Нині це речовий доказ у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
  Санкція статті передбачає відповідальність від штрафу і до 3-річного ув’язнення.
ok 13.20369gif
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина