7 серп. 2018 р.

Історики розкопали у Коростені незвичайну знахідку
Вже восьмий польовий сезон на базі Житомирської археологічної експедиції Інституту археології НАН України проводиться археологічна практика. Цьогоріч студенти історичного факультету брали участь у дослідженнях пам’яток давньоруського часу в м. Коростень та м. Олевськ. Як ми всі знаємо, місто Коростень - це джерело стародавньої історії та культури. Тому саме там часто влаштовуються заходи з практики. В м. Коростень були продовжені дослідження на
городищі № 1. Було закладено розкоп на посаді городища та виявлені два об’єкти господарського призначення. Шокують знахідки початківців-студентів! Серед знахідок переважали фрагменти кераміки, наконечники стріл, металеві накладки з поясів дружинників, - повідомляє прес-центр ЖДУ ім. Івана Франка. В м. Олевську працювали дві групи студентів.

 За їх активної участі було закінчено дослідження колодязя Х ст., загальна глибина якого склала 11 метрів. Додатково на городищі було закладено розкоп, в якому виявили рештки печі XVII–XVIII ст. Не зважаючи на затяжний сезон дощів, практика пройшла успішно і студенти стали справжніми археологами.
 Джерело статті: житомир онлайн
Попередня новина
Наступна новина