6 серп. 2018 р.

Затримали у магазині нічного злодія в Коростені

4 серпня уночі поліцейські отримали сповіщенням про проникнення до одного з магазинів райцентру. Група реагування Управління була на місці уже через 2 хвилини. Відтак поліцейські виявили та затримали нічного «візитера» просто у магазині.
Повідомлення «Тривога» надійшло до центру спостереження за об’єктами Управління поліції охорони в області близько  4 години ранку з м. Коростеня.
Оператор передала відповідну інформацію групі  затримання, що дислокується у райцентрі, тож поліцейські прибули за необхідною адресою уже за 2 хвилини. 
Інспектори оглянули  магазин зовні та виявили розбите скло тильних металопластикових дверей  магазину. Ще за мить поліцейські побачили  у приміщенні незнайомця, що пакував сумки продуктами харчування.
Поліцейські заблокували вихід із магазину для злодія та повідомили власника торгівельного закладу про подію, а також викликали слідчо-оперативну групу Коростенського відділу поліції. 
Молодика затримали просто у магазині. Пояснити причину нічного перебування у ньому він не зміг, як і не захотів назвати відомостей про себе.  Подія відповідним чином зареєстрована, триває з’ясування ус іх обставин.
Управління поліції охорони в Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина