10 серп. 2018 р.

Спортивний турнір у рамках святкування Дня будівельника провів "ЮНІГРАН"

Вже традиційно протягом багатьох років напередодні професійного свята Дня будівельника працівники підприємств компанії «Юнігран» і члени їх родин збираються разом на спортивному заході, - повідомляє сайт компанії.
Цьогоріч у змаганнях з футболу, волейболу, шахів, шашок і перетягуванні канату брали участь чотири команди працівників АТ «Малинський каменедробильний завод», ПрАТ «Пинязевицький кар’єр», АТ «Коростенський кар’єр» і ТОВ «Юнігран».
З привітаннями та словами підтримки до учасників змагань звернулися генеральний директор компанії «Юнігран» Сергій Диняк, керівники підприємств, котрі прийшли вболівати за свої колективи.
У напруженій боротьбі перше загальнокомандне місце здобула команда Коростенського кар’єру», друге місце Пинязевицького кар’єру, третє — «Юнігран» і, відповідно, четверте Малинського каменедробильного заводу. Всі команди, незалежно від зайнятого місця, отримали Грамоти, кубки і грошові премії.
Цінними подарунками були нагороджені судді та лікар, які допомагали у проведенні турніру . Не залишились без уваги і дитячі футбольні команди, змагання яких проходили напередодні. Діти-капітани футбольних команд для своїх колективів отримали спортивний інвентар. Учасники турніру, вболівальники та глядачі мали змогу ласувати морозивом та прохолодними напоями.
11 серпня у Гранітному традиційне святкування


   
Попередня новина
Наступна новина