5 серп. 2018 р.

Обережно!!! Крадіжки велосипедів

1 серпня до правоохоронців звернувся житель райцентру із повідомленням про грабіж.  Двоє незнайомців на вулиці заволоділи велосипедом чоловіка, побивши його. Поліцейські встановили та затримали грабіжників та вилучили у них чуже майно.
Подія сталася 1 серпня  близько 11.00. Заявник, 22-річний житель м. Коростеня, залишив свій велосипед на кілька хвилин поблизу магазину, а коли вийшов з нього, то побачив двох чоловіків, що вели його двоколісник у стороні під івою.
Заявник наздогнав незнайомців і почав вимагати повернути велосипед. Натомість ті накинулись на нього з стусанами та, скориставшись фізичною і чисельною перевагою, втекли від чоловіка разом з його вартісним майном.
Після повідомлення про подію до місця прибули працівники груп реагування ПП та слідчо-оперативної Коростенського відділу поліції. Заявник зміг описати зовнішність грабіжників та вказати напрям їх руху.
За кілька кварталів від місця події поліцейські побачили схожих за описом молодиків, які вели велосипед тієї ж марки, що був викрадений. А оскільки кривдників упізнав і заявник, то обох затримали та доставили до відділу поліції.
Чоловіки виявились місцевими жителями, 1983 та 1977 років народження. Один з них раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за збут наркотичних засобів.
Нині досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Підозрюваним може загрожувати від 4 до 6 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина