25 лип. 2018 р.

Тисячу рослин маку вилучили поліцейські в Овруцькому районі

24 липня під час санкціонованних обшуків у домогосподарствах 5 жителів району дільничні офіцери виявили нарковмісні посіви в обсягах від 100 до 300 рослин. За всіма фактами розпочаті кримінальні провадження.
Заходи поліції з викриття власників незаконних посівів відбувались одночасно відразу у 5 селах району. У результаті найбільший посів обсягом майже 300 рослин дільничні виявили на території домоволодіння жительки с. Заріччя. Пенсіонерка традиційно стверджувала, що мак призначався «на пиріжки».
Більше 200 рослин цього ж зілля спололи поліцейські на присадибній ділянці жительки с. Зяськи. Жінка, за її словами, про заборону вирощування нарковмісних посівів знала, але сподівалась, що ніхто не дізнається про порушення.
Ще три посіви маку виявили дільничні офіцери під час санкціонованих обшуків у селах Підвелідники, Норинськ та Антоновичі у розмірі відповідно 140, 105 та 80 рослин.
Нині за всіма фактами розпочато кримінальні провадження з правовою кваліфікацією правопорушення, передбаченого ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Мак направлено для проведення експертного дослідження.
Як розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор, загалом з початку проведення спеціальних профілактичних заходів з протидії незаконному поширенню рослинних наркотиків поліцейськими виявлено 50 нелегальних посівів, з яких вилучено більше 3 тисяч 300 рослин маку та конопель. Станом на другу декаду липня підозри про нелегальне вирощування вказанного зілля оголошено 7 жителям області.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина