17 лип. 2018 р.

«Громада рибалок Малинщини» прибрала засмічену «Косу»

Улюблене місце відпочинку малинчан вдалось привести до ладу завдяки небайдужим малинчанам
14 липня члени ГО «Громада рибалок Малинщини» повністю прибрала «Косу». До прибирання також долучили КП «Екоресурс» і трактор, який надала компанія ЮНІГРАН.
«Все почалось із того, що один із членів нашої громадської організації якось вранці зібрався, виїхав на «Косу», прибрав там трішки і поділився результатами у групі нашої ГО. Тоді ми і вирішили, що було б добре там ще більше прибратись. Відтак мобілізували усіх членів нашої ГО, комунальне підприємство «Екоресурс», яке погодилось безкоштовно помогти у цьому процесі. Трактором від ЮНІГРАНу вивозили ті купи сміття…
Там була дуже плачевна ситуація, але ми впорались. Прибравшись, повішали на дерева спеціальні сміттєві пакети для того, щоб люди у майбутньому сміття скидали туди, а не просто на землю. А ми у свою чергу раз у два тижні будемо все це сміття загружати на машини від «Екоресурсу». Нам це неважко зробити», — повідомив у розмові ІнфоМалин Павло Іваненко, голова ГО «Громада рибалок Малинщини».
Принагідно він розповів, за яких обставин вирішили створити ГО «Громада рибалок Малинщини».
«Навесні цього року небайдужі жителі Малина захотіли зарибнити водойми. І почали збір коштів на це. Спільними зусиллями назбирали 18 тисяч гривень і запустили у Малинське водосховище 300 кг білого амура. У цей час, коли зариблювали водойму, ми побачили, що «Коса» у дуже поганому стані, все просто настільки засмічено, що світу білого не видно. На додаток до цього всього деякі риболови ставили на березі сітки. І ми вже мусіли почергово контролювати, щоб ці сітки не розставляли, бо білий амур там плутався. Але нас мало хто слухав, бо ж хто ми такі, щоб комусь вказувати, що робити. Тому, вирішили, що потрібно створити громадську організацію», — зазначив Павло Іваненко.
Метою діяльності цієї ГО, з його слів, є популяризація рибацького спорту, захист та поліпшення стану водойм. А також боротьба із браконьєрством.
«Кожного місяця ми збираємо членські внески, які скеровуємо на зариблення водойм та на інші заходи, які проводимо. Найближчим часом плануємо, до речі, провести змагання із рибного спорту у Малині», — розповів Павло Іваненко.
За буквально два дні після того, як небайдужі малинчани прибрали «Косу» , територію знову засмітили.
«Не можу точно констатувати, що це люди. Можливо, там якісь дикі тварини розгулювали і просто порозносили попереднє сміття із пакетів, які ми закріпили на деревах. Хотілось би вірити, що то були тварини, а не малинчани…» — сказав Павло Іваненко.
Олена ПЕТРЕНКО 
Джерело: infomalin.biz
Попередня новина
Наступна новина