5 лип. 2018 р.

Більше 8 тисяч пляшок горілки із підробленим акцизом вилучили в Коростені

У Коростені правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення горілки без акцизу. У місцевого підприємця вилучили більше 8 тис. пляшок алкоголю.
 У понеділок, 2 липня 2018 року, у ході досудового розслідування, Коростенською місцевою прокуратурою погоджено клопотання слідчого до суду про накладення арешту на вилучену алкогольну продукцію об’ємом понад 3,5 тонни, виявлену під час обшуків, – повідомили у прес-службі прокуратури області.
 Йдеться про те, що 27.06.2018, в межах кримінального провадження, місцевою прокуратурою спільно з Коростенським ВП ГУНП в області, за оперативного супроводу Управління захисту економіки в області ДЗЕ Нацполіції України проведено санкціонований обшук у нежитлових приміщеннях, які орендує місцевий підприємець у Коростені. 
Під час обшуку виявлено та вилучено понад 3,5 тонни (більше 8,5 тис пляшок) горілчаних виробів з акцизними марками, що містять ознаки фальсифікації. 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить місцевий відділ поліції. Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Попередня новина
Наступна новина