3 черв. 2018 р.

У Коростені припинили роботу двох нелегальних гральних закладів та вилучила комп’ютерну техніку

Органи прокуратури Житомирської області у взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжують викриття гральних закладів, діяльність яких заборонена в Україні.
    У суботу, 2 червня 2018 року, Коростенською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Коростенського міськвідділу Управління Служби безпеки України в області та Коростенським відділом ГУНП в області, в ході проведених першочергових слідчих дій встановлено, що у приміщенні станції технічного обслуговування, по вул. Горького та нежитловому приміщенні по вул. Корольова, що у Коростені, функціонують нелегальні гральні заклади.
      Заборонений  гральний бізнес ділки замаскували під логотипом спортлото «Твоя перемога».
   Правоохоронцями у приміщеннях, в яких обладнано гральнізали, виявлено та вилучено 8 комп’ютерних блоків з програмним забезпеченням, флеш-накопичувачі, грошові кошти, журнали із чорновими записами. За попередніми підрахунками чорнової бухгалтерії, місячна сума прибутку у двох закладах становила майже 150 тис грн.   
   Незаконні дії організаторів гральних закладів буде кваліфіковано відповідно до передбачених Кримінальним кодексом України статей.
   Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену компютерну техніку, встановлюються додаткові обставини та інші особи, причетні до організації забороненої діяльності.  
Попередня новина
Наступна новина