7 черв. 2018 р.

У Коростенському районі лісник незаконно продав ліс на суму 100 тис. грн.

На Житомирщині судитимуть майстра лісу, який незаконно продав деревину породи сосна на суму майже 100 тис грн

   Коростенською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом розтрати майстром лісу комунального підприємства лісопродукції. 
   Під час досудового розслідування установлено, що в грудні 2017 року майстер лісу, в порушення посадової інструкції, згідно якої його головним завданням є здійснення охорони лісу та договору про повну індивідуальну матеріальну відповідальність,  вчинив розтрату лісопродукції об’ємом 76 м3 на загальну суму майже 100 тис грн, яка належить дочірньому підприємству. 
   Зокрема, він протиправно, без належних документів, незаконно реалізував місцевому підприємцю лісопродукцію породи сосна об’ємом 76 м3, яка належить ДП «Коростенський лісгосп АПК», запевнивши його, що документація на придбання деревини породи сосна буде оформлена ним у встановленому порядку, чим створив враження законності своїх дій.
   З метою відшкодування збитків завданих внаслідок вчиненого суспільно-небезпечного діяння, на майно обвинуваченого накладено арешт на загальну суму 300 тис грн.
   Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем) скеровано до Коростенського міськрайонного суду для розгляду по суті.
   Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме Коростенська місцева прокуратура.
   Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання – від штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Джерело: Прес-служба прокуратури Житомирської області 
Попередня новина
Наступна новина