24 черв. 2018 р.

УКРАЇНЦІ ДО 1 ЛИПНЯ ОТРИМАЮТЬ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СУМУ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

Податок необхідно сплатити протягом 60 днів.

Державна фіскальна служба України до 1 липня розішле громадянам України повідомлення про нараховану суму податку на нерухомість.


Про це йдеться на сайті ДФС.

Разом із повідомленням про суму податку, який треба буде сплатити протягом 60 днів, прийде квитанція з платіжними реквізитами.

Ставки та пільги з податку на нерухомість визначаються місцевими радами, однак законодавство визначає мінімальні пільгові площі неоподатковуваного майна. Для квартир це 60 квадратних метрів незалежно від їхньої кількості, житлових будинків - 120 квадратних метрів, для житлових будинків, для різних типів нерухомості (будинок та квартира) - 180 квадратних метрів.

Пільгова площа квартир не може бути більше 300 квадратних метрів, будинків - 600 квадратних метрів. Пільги не поширюються на нерухомість, що використовується власниками для отримання прибутку: для здачі в оренду, ведення підприємницької діяльності.

У ДФС нагадали, що в 2017 році через підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень вдвічі знижено максимальна ставка податку - з 3% до 1,5%.

У відомстві також зазначили, що на 1 червня поточного року до місцевих бюджетів від фізичних осіб надійшло понад 132 млн грн податку на нерухомість. У минулому році на цю дату показник вчетверо нижче - близько 30 млн грн, зазначає ГФС. 
Джерело: tsn.ua
Попередня новина
Наступна новина