29 трав. 2018 р.

Масштабні антитерористичні навчання пройшли в Коростенському районі

23-25 травня на території області відбувались планові антитерористичні навчання, організовані Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області за участі Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, ЗСУ та інших суб’єктів боротьби з тероризмом регіону.
Тренування проходили в умовах, максимально наближених до реальних, а одним з їх етапів стали спецзаходи із виявлення та нейтралізації озброєної диверсійної групи, що забарикадувалась у будинку.
Окрім координації та ефективної міжвідомчої взаємодії, поліцейські також відпрацьовували  тактику та злагодженість спільних дій роти поліції особливого призначення, КОРДу, вибухотехнічної служби ГУНП та територіальних відділів поліції (Коростенського ВП).
- Такі навчання  вкрай необхідні для набуття працівниками стройових підпрозділів та спецпризначенцями практичних навичок для виконання завдань, що на них покладаються, у тому числі по затриманню  озброєних злочинців, тому їх важливість навіть не обговорюється, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Ми маємо бути готові до професійних дій у ситуаціях будь-якої складності, а це можливо лише за умови відточування власної майстерності.
Під час підведення підсумків навчань було детально проаналізовано дії кожного з поліцейських підрозділів для покращання організації їх діяльності у подальшому.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина