15 трав. 2018 р.

В місті Овруч 50 сімей прикордонників отримали квартири в реконструйованому житловому будинку

13 травня в місті Овруч, що на Житомирщині, відбулись урочисті заходи до 100-річчя прикордонної служби та Дня прикордонника під час яких 50 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири в реконструйованому житловому будинку.
Привітати прикордонників з нагоди професійного свята та вручити ключі від новеньких квартир прибув Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, народні депутати, керівництво Житомирської області, міста Овруч та Овруцького району, а також представники взаємодіючих органів.
Варто відмітити, що соціальне забезпечення співробітників Державної прикордонної служби було і залишається пріоритетом для керівництва прикордонного відомства. Завдяки ефективному використанню бюджетних коштів в межах Північного регіонального управління за останні роки було побудовано та здано в експлуатацію 378 квартир, зокрема в Чернігівській області — 28, у Київській — 26, у Житомирській 174, у Рівненській — 28, у Волинській — 122 квартири. На цей час триває будівництво 80-квартирного будинку в м. Чернігів та ведуться підготовчі заходи щодо зведення найближчим часом житлового будинку на 86 квартир у м. Житомир.
На реконструкцію будинку в Овручі було спрямовано понад 24 мільйони гривень коштів державного бюджету. Вартість 1 м2 отриманого житла складає 8402 грн., що на 12,5% нижче опосередкованої вартості спорудження житла у Житомирській області, яка за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України складає 9453 грн. Загальна площа квартир що вводяться в експлуатацію майже 2900 м2. Будинок має 6 трикімнатні (середня загальна площа однієї квартири — 82,1 м2, житлова площа — 43,5 м2), 17 двокімнатних (середня загальна площа однієї квартири — 66,4 м2, житлова площа — 32,1 м2) та 31 однокімнатну (середня загальна площа однієї квартири — 41,2 м2, житлова площа — 14,6 м2) квартиру.
Житло в ново реконструйованому будинку отримали військовослужбовці відділів прикордонної служби «Овруч», «Млачівка» та «Лучанки» Житомирського прикордонного загону, військові пенсіонери та троє прикордонників, які наданий час приймають участь в Операції Об’єднаних Сил на сході нашої країни.
В ході реконструкції проведено повний комплекс робіт з утеплення та оздоблення фасаду, відновлення покрівлі, встановлення вікон та дверей, перепланування приміщень та їх внутрішнього оздоблення, прокладання зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж з встановленням газового, сантехнічного та електричного обладнання, благоустрою території.
Будинок забезпечено централізованим електро-, газо-, водо- постачанням та водовідведенням, індивідуальним по квартирним опаленням від сучасних газових двоконтурних котлів. Для реконструкції будинку використовувалися сучасні матеріали, аби досягти надійності та довговічності.
ПРЕС-СЛУЖБА ЖИТОМИРСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ
ПІВНІЧНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Попередня новина
Наступна новина