16 трав. 2018 р.

В Білокоровицькому лісгоспі перекрито 100 позапланових доріг


Щоб обговорити підсумки минулорічного пожежонебезпечного періоду та спланувати чітку та злагоджену співпрацю усіх підрозділів у нинішньому,  в державному підприємстві «Білокоровицьке лісове господарство»  проведено розширену нараду з працівниками державної охорони лісгоспу.
На підприємстві функціонує дві лісові пожежні станції І та ІІ типу. Лісова пожежна станція  ІІ типу – біля адмінприміщення лісгоспу, І типу -  у Замисловицькому лісництві. Є в наявності 5 пожежних автомобілів та дев’ять  тракторів з ґрунтообробним обладнанням.
В лісгоспі три вежі обладнані телевізійними системами спостереження, які перекривають лісові масиви, додатково проводиться спостереження за лісовими масивами пожежними сторожами.
Спільно з працівниками ГУНПУ та ДСНС України у Житомирській області проводяться патрулювання лісових масивів, вживаються заходи з обмеження доступу транспорту в ліси.
Створено 34 км нових мінералізованих смуг та проведений догляд завже існуючими – 247 км, перекрито 100 позапланових доріг, виставлено  88 аншлагів та біг-бордів із застережною інформацією 
З усіма працівниками, які можуть залучатися до гасіння пожеж, проведено позапланові інструктажі з питань дотримання техніки безпеки. Створений резерв паливно-мастильних матеріалів.
Попередня новина
Наступна новина