14 квіт. 2018 р.

ТЕПЕР ПЛАТИТИ ЗА ГАЗ МОЖНА ШВИДШЕ - ЧЕРЕЗ MASTERPASS

Користувачі Особистих кабінетів на 104.ua можуть сплачувати за газ із онлайн-гаманця MasterPass. Оплата за газ через інтернет стала ще простіше.

Зареєструватися в Особистому кабінеті можна самостійно або в центрі обслуговування клієнтівЗареєструватися в Особистому кабінеті можна самостійно або в центрі обслуговування клієнтів
З 26 березня для користувачів Особистого кабінету на 104.ua відкрита можливість оплати за газ через платформу MasterPass. Це дозволяє спростити онлайн-платежі - платформа MasterPass є електронним гаманцем, за допомогою якого можна розрахуватися в інтернеті без введення реквізитів платіжних карток (номери та терміну дії).
Технологію забезпечує сервіс онлайн-платежів iPay.ua.
Гаманець MasterPass зберігає інформацію по всіх картах користувача, тому не потрібно кожен раз заново вводити ці дані на сайті 104.ua.
Сервіс Особистий кабінет на 104.ua дозволяє не тільки платити за газ, але і управляти своїм особовим рахунком і контролювати свої витрати на газ, отримувати всю необхідну інформацію про газопостачання та консультації фахівців.
Попередня новина
Наступна новина