19 квіт. 2018 р.

Коростенець став переможцем на чемпіонаті України з армспорту

З 12 по 15 квітня у Одесі проходив чемпіонат України з армспорту серед осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Змагання є відірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться з 26 травня по 3 червня в Болгарії.
 У змаганнях взяли 150 спортсменів з усіх регіонів України. Найчисельнішою збірною, 40 спортсменів,  брала участь і Житомирська область.
 У підсумку здобуваючі нагороди чемпіонату України та місце у національній збірній команді України наші спортсмени здобули 45  медалей: 17 золотих, 13 срібних та 15 бронзових.
 У загальнокомандному заліку збірна Житомирської області зайняла перше місце.
Честь міста Коростень захищали спортсмени, які тренуються на базі УВП УТОС під керівництвом Горбенка С.О. Змагаючись на ліву та праву руку у ваговій категорії +85кг, золоту нагороду виборов наш земляк Палеха Олександр. За підсумками чемпіонату, Олександр потрапив до збірної команди України з армспорту серед осіб з обмеженими фізичними можливостями, у складі якої впевнений у свої перемозі спортсмен прийматиме участь у чемпіонаті Європи з армспорту, який відбудеться у травні місяці.