3 квіт. 2018 р.

В Овручі націоналісти проводитимуть народне віче

В Овручі за участі політичних партій та громадських організацій відбудеться народне віче. Організатори обіцяють цікавих гостей і зустрічей. 


З 11 по 12 квітня 2018 року в місті Овруч за ініціативи місцевих районних осередків політичних партій та громадських організацій району буде проведено Народне Віче «Україна починається з кожного з нас». 

«Народне Віче – це історична подія для всього північного регіону України, на якій Ви зможете побачити і почути багато нового, зустріти видатних людей сьогодення з усієї країни! Запрошуємо всіх, хто любить нашу Україну, шанує українських Героїв та переймається долею рідного краю! 

Участь в Народному Віче візьмуть всі проукраїнські партійні та громадські організації не тільки Житомирської області, але і областей-сусідів. Цей захід проводиться в нас заради об'єднавчого українсько-патріотичного руху для показу єдності українців перед російськими окупантами та внутрішніми зрадниками України, щоб засвідчити, що Україна – це рідна Батьківщина, а Українська Православна Церква Київського Патріархату – духовна мати!», – зазначив голова Овруцької районної організації ВО «Свобода» Петро Левківський. 
Попередня новина
Наступна новина