9 квіт. 2018 р.

За розбійний напад рецидивіста засуджено на три роки позбавлення волі

За розбійний напад рецидивіста засуджено на три роки позбавлення волі За принципової позиції прокуратури Житомирської області апеляційним судом області скасовано вирок першої інстанції стосовно скоєного коростенцем розбійного нападу та постановлено новий, із призначенням реального покарання.

Відтак, 33-річного зловмисника суд визнав винним у скоєнні злочину за ч.1 ст. 187 (розбій) КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки, - повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області. 

Йдеться про те, що раніше неодноразово судимий за корисливі злочини, ніде не працюючий коростенець, щойно звільнившись з місця позбавлення волі, вкотре скоїв злочин. Зокрема, у м. Коростень, фактично вдень, о 17.30 год,  несподівано і раптово напав на чоловіка, та, приставивши до обличчя ніж і погрожуючи насильством, став вимагати гроші. Одержавши від потерпілого 1850 грн, нападник втік.

 За результатом судового слідства Коростенським міськрайонним судом  за вчинений розбій призначено покарання – 1 рік 6 місяців умовно.

 Прокуратура області, забезпечуючи публічне обвинувачення у справі, не погодилася з вироком суду, вважаючи, що умовне покарання не відповідає ступеню тяжкості скоєного особою кримінального правопорушення, оскаржила вирок суду першої інстанції. Позицію прокуратури підтримав апеляційний суд.
Попередня новина
Наступна новина