24 квіт. 2018 р.

Дитяча команда з Коростеня перемогла у міжрегіональних змаганнях з футзалу

Черговий етап всеукраїнських змагань «Football for kids» пройшов 20 квітня на Рівненщині. Житомирську область представляли і врешті вибороли перемогу команда юнаків з м. Коростеня. Попереду у  футболістів відповідальний півфінал.
Участь у міжрегіональних змаганнях з футзалу взяли юнацькі команди з Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей. Усі вони – переможці регіональних етапів. 
– Особливістю цих турнірів є те, що команди сформовані з підлітків 13-15 років так званої пільгової категорії (діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, з кризових родин та із сімей учасників АТО тощо). І зрозуміло, що це не спортсмени, а звичайні дітлахи, які захоплюються футболом на аматорському рівні. Однак спортивні амбіції та прагнення до перемоги допомагають юнакам у досягненні мети і додають запалу та снаги, - прокоментував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.
Під час турнірів між командами вирували справжні спортивні пристрасті, тож учасники демонстрували гарну підготовку, вправність у володінні м’ячем та й загалом юнаки були достойними супротивниками. Врешті після запеклої спортивної боротьби судді визначилися із переможцями.
Відтак бронзовими призерами стала збірна команда Хмельниччини, срібними – Рівненщини. А перемогу у міжрегіональному етапі змагань здобула команда м. Коростеня з Житомирщини. Незабаром юних футболістів чекає участь у півфіналі всеукраїнських змагань, що відбудеться у Полтаві.
Вітали юних переможців і призерів кубками і грамотами.
Тож побажаємо юним спортсменам подальших успіхів. Ми вболіватимемо за вас!

Попередня новина
Наступна новина