3 квіт. 2018 р.

Онкохворі жителі Олевської ОТГ обурені копійчаною матеріальною допомогою від місцевої влади. ВІДЕО

На засідання виконавчого комітету Олевської ОТГ Житомирської області 30 березня прийшли онкохворі жителі громади.
Так люди обурюються мізерним розміром одноразової матеріальної допомоги, яку їм виділили із місцевого бюджету, а саме – 100-200 грн.
«Нам  Бог дав горе, яке ми долаємо разом з нашими родина та за підтримки небайдужих людей. Сьогодні ж ми прийшли, щоб подивитися у ваші очі, «подякувати» за  турботу і піклування про нас і запитати: як ви можете виносити цинічні рішення про матеріальну допомогу у розмірі 100-200 грн? Нам що, помирати прийшов час?», - говорить одна із онкохворих жінок.
На підтвердження слів про цинізм членів виконкому у питанні використання коштів із міського бюджету, люди згадують про придбані сакури та розміри виплат з нагоди професійних свят.
«Ось взяти сакуру, яку ви придбали посадили у грудні місяці. Скажіть, невже вона дорожча за людське життя? Чи інший приклад неефективного використання коштів, а саме – грошові премії з нагоди професійних свят, які становлять також 200 грн», - додають онкохворі.
Відтак, люди запропонували прийняти рішення щодо внесення пропозицій по створенню програми підтримки онкохворих та встановити виплати не нижче, аніж у минулому році.
На заяви людей відреагував один із членів виконкому, нагадавши хворим про право на безкоштовну медицину. Мовляв, звертайтеся з претензіями до Президента, як гаранта Конституції. Також присутнім  розповіли й про те, що бюджет не гумовий, а витрат – хоч відбавляй: одних заяв від хворих приходить пачками. У свою чергу міський голова підтвердив, що громада велика, й грошей на все не вистачає. Тому, будуть звертатися до райради, аби вони передбачили кошти для хворих.
Тож як саме виконком намагався перекинути відповідальність та відкараскатися від проблем онкохворих – дивіться на сторінці Олександра Ігнатьєва у Facebook.
Попередня новина
Наступна новина