23 бер. 2018 р.

“СтопКор” викликав поліцію на склад незаконно вирубаного дуба в Олевську

Активісти «Стоп корупції» викликали слідчо-оперативну групу на територію підприємства ПП «Грабовський» в Олевську на Житомирщині. На склад, за інформацією місцевого осередку проекту, систематично звозять незаконно вирубану ділову деревину з території місцевого лісового господарства.
Вирубка, за даними «СтопКору», відбувається з відома керівництва лісгоспу. Подробиці з місця подій повідомив правозахисник проекту В’ячеслав Гришко.
«Після нашого звернення слідчо-оперативна група провела обшук на території підприємства, знімальну групу на місце не пропустили через те, що це приватна територія. Проте нам стало відомо, що на підприємстві зафіксували велику партію дуба. Вартість кубу цієї деревини за кордоном може коштувати від півтори тисячі євро. За нашими даними, вирубка проводиться регулярно і з відома керівника місцевого лісгоспу Бондарчука. Наразі тривають слідчо-оперативні дії.
Незабаром ми зможемо повідомити про результати обшуку. Додам, що представники фірми у момент, коли ми через паркан намагались зафільмувати роботу правоохоронців, викликали наряд поліції та намагались нас звинуватити у незаконній спробі потрапити на приватну територію», – розповів правозахисник «Стоп корупції».
Попередня новина
Наступна новина