21 бер. 2018 р.

Норвезькі благодійники передали коростенським рятувальникам пожежне спорядження

20 березня в м. Коростень біля 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулася церемонія передачі пожежно-рятувального спорядження від норвезьких благодійників шести пожежно-рятувальним підрозділам Житомирської області, переважно північних районів.
У церемонії передачі гуманітарної технічної допомоги взяв участь перший заступник начальника Управління ДСНС в області Василь Кучин, координатор норвезької місії «Віра. Надія. Любов» Сергій Ковальчук, рятувальники Коростенщини та керівники пожежно-рятувальних підрозділів Коростенського зведеного загону.
Це вже не перша гуманітарна допомога, що надає благодійна організацією «Віра. Надія. Любов». Цього разу бійці ДСНС отримали від них допомогу у вигляді пересувних маслостанцій, пожежних касок, порошкових вогнегасників, гідравлічних та комбінованих розтискачів, гідравлічних шлангів та ножиць, стільців тощо.
Вантаж перейде на оснащення підрозділів ДСНС у Малинському, Олевському, Лугинському, Овруцькому, Хорошівському та Народицькому районах Житомирщини, що входять до складу Коростенського зведеного загону з гасіння великих і складних пожеж Управління ДСНС України у Житомирській області та буде спрямований для підтримання їх боєздатності.
"З місією «Віра. Надія. Любов» коростенські рятувальники тісно співпрацюють вже друге десятиліття. Раніше від них надходила вже допомога у вигляді різноманітного обладнання та оснащення. У минулому році ми навіть одержали від них 5 пожежних автомобіля та 2 автомобіля швидкої допомоги. Завдяки чому підвищилась оперативна спроможність підрозділів ДСНС області", – прокоментував  Василь Кучин.
Попередня новина
Наступна новина