28 бер. 2018 р.

В Коростенському районі в школі діти захворіли вірусним гепатитом "А"

П’ятеро учнів школи в селі Холосне Коростенського району Житомирської області захворіли на гепатит А.

Про це 27 березня повідомив сайт Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
«26 березня 2018 року серед учнів загальноосвітньої школи села Холосне Коростенського району зареєстровано спалах вірусного гепатиту «А».  
Захворіли 5 дітей, всі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Коростенської центральної міської лікарні з діагнозом «вірусний гепатит А».
 Перебіг захворювання легкої та середньої ступені важкості», - інформує сайт.

З метою локалізації та ліквідації спалаху спеціалісти Коростенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області спільноз міжрайонним відділом ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» проводять комплекс протиепідемічних заходів.
«Для лабораторних досліджень в школі відібрано зразки питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежені контактні діти та дорослі в домашніх вогнищах. Проведена заключна та організована поточна дезінфекція, за контактними встановлено медичне спостереження, проведена роз’яснювальна робота серед учнів та персоналу закладу. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області», - запевняють в лабораторному центрі.
Попередня новина
Наступна новина