27 бер. 2018 р.

НА ЖИТОМИРЩИНІ ЧЕРЕЗ КІЛОГРАМ БУРШТИНУ ЗАБИЛИ НА СМЕРТЬ ДВОХ БРАТІВ

Підозрюваних у подвійному вбивстві вже затримали. 


У Новограді-Волинському у будинку родичі знайшли мертвими двох братів. На їх тілах були численні колото-різані рани та забої, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це сталося в тихому приватному секторі міста, де поява великої кількості копів і машин швидкої приголомшила всіх. "Хай Господь милує! Не спала три ночі. Ну нащо ти людину так вбиваєш, вбивати і катувати так", - каже сусідка загиблих Раїса Сальчук. Напередодні вбивства жінка через вікно помітила, як до будинку заходив незнайомий чоловік. Після того, каже, братів не бачила. Про вбивство ж розповіла вже інша сусідка. "Чула, що там якийсь крик був, а потім рано вихожу – там ножки від стула якісь через паркан лежали. Ну, думала – побилися. І вона не йшла, і це ж два дня чи три лежали", - розповіла пані Раїса.


Власник будинку – 58-річний Валерій, дружина якого нині у Польщі на заробітках. Він жив сам, часто до нього приїздив із сусіднього села брат Віктор. Чотири дні їхні родичі не могли їм додзвонитися, тому вирішили прийти до обійстя та виявили, що двері були відчиненими, а двоє чоловіків лежали мертвими. "Один сидів коло столу, а один лежав на ліжку. Навколо все в крові", - каже тітка загиблих Віра Бриковець.
Попередня новина
Наступна новина