25 бер. 2018 р.

Поліція та рятувальники вчили дітлахів попереджувати неприємності та лихо в Лугинах

22 березня учні Лугинської гімназії стали учасниками масштабного пізнавального заходу «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», організованого в їх навчальному закладі спільно рятувальниками, поліцією, медиками та іншими екстреними службами. У ході знайомства із професіями школярі засвоїли основні правила безпечної поведінки.
У рамках заходу учасники, серед яких працівники підрозділу ювенальної превенції та сектору реагування патрульної поліції Лугинського ВП ГУНП, познайомили дітлахів з особливостями своїх професій, розповівши про щоденні завдання. 
Окрім того, представники кожної зі служб, відповідно до власної компетенції, нагадали дітлахам про основні правила безпеки, яких слід дотримуватися у побуті, на вулиці, громадських місцях, у транспорті, у лісі, на водоймах тощо, аби не потрапити у неприємні ситуації та запобігти лиху. Медики навчили школярів елементарним заходам першої домедичної допомоги, які у разі виникнення невідкладної ситуації слід надавати тому, хто цього потребує. 
Під час бесід з поліцейськими діти познайомилися зі зразками зброї та спецзасобів, що  використовують у своїй роботі правоохоронці. 
У дворі гімназії діти залюбки оглядали представлені спеціальний транспорт і техніку екстрених служб, фотографувалися з правоохоронцями та отримали пам’ятки із основними правилами безпеки.
– Уже з наступного понеділка  у більшості шкіл Житомирщини розпочнуться весняні канікули. Тож ми закликаємо дорослих  подбати про безпечне і корисне дозвілля для своїх дітей. Якщо ваші школярики залишаються самі удома на певний час, не забудьте нагадати їм про правила безпечної поведінки, потурбуйтеся про наявність постійного зв’язку і не забудьте поцікавитися самі, де знаходиться і чим займається ваша дитина у той чи інший час доби, - зазначає начальник підрозділу  ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина