17 бер. 2018 р.

У Коростені затримали грабіжника, який уникав відбуття покарання

15 березня у м. Коростені поліцейські Житомирського відділу поліції затримали 34-річного чоловіка, відносно якого судом ухвалено обвинувальний вирок. Молодика засуджено до кількох років позбавлення волі за вчинення пограбування громадянина Італії у жовтні 2015 року.
З моменту оголошення Апеляційним судом наприкінці січня 2018 року обвинувального вироку чоловік залишив постійне місце проживання і всіляко уникав ситуацій, в яких могли ідентифікувати його особу.
За таких обставин на початку лютого 2018 Житомирським відділом поліції засудженого було оголошено у розшук з метою забезпечення виконання вироку суду.
- Встановити місце перебування чоловіка вдалося у результаті проведених слідчо-розшукових та технічних заходів, - повідомив начальник відділу Михайло Сорока. – Відразу після отримання такої інформації оперативники кримінальної поліції затримали засудженого.
Чоловік перебуватиме в ув’язненні за вчинення пограбування 65-річного громадянина Італії, що мало місце увечері 1 жовтня 2015 року на одній з вулиць обласного центру. Засуджений разом з спільником відібрали в іноземця гроші, особисті речі та вироби із золота на загальну суму близько 64 тисяч гривень. Поплічник уже знаходиться у місцях позбавлення волі.  
Нині туди доставлено і затриманого.
Джерело: Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина