1 бер. 2018 р.

Екологи не перестають виявляти крадіжки лісу

Працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області не перестають проводити заходи державного нагляду (контролю) стосовно незаконної заготівлі, реалізації та перевезення деревини. 
Так, протягом вихідних днів, а саме 24 та 25 лютого поточного року під час здійснення рейдових заходів державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області неподалік села Ігнатпіль Овруцького району в напрямку села Повч Лугинського району було виявлено вантажний автомобіль марки «ЗІЛ» з причепом, який був завантажений діловою деревиною породи сосна, орієнтованою кількістю 20м3.
Документів на походження деревини не пред’явлено.
На місце події викликано слідчо-оперативну групу. Автотранспорт з деревиною затримано та доставлено на штраф майданчик. На даний час проводяться слідчі дії.
Інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області постійно здійснюються заходи з метою попередження та встановлення фактів незаконних порубок дерев на Житомирщині. Нагадуємо порушникам вимог природоохоронного законодавства про невідворотність покарання.
Попередня новина
Наступна новина