1 бер. 2018 р.

УСІМ АБОНЕНТАМ МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Мін'юст дав добро підготовленим НКРЗІ правилам постановки на абонентський облік.
28 листопада 2017 р. НКРЗІ затвердила Порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі. Суть документа можна звести до того, що скоро в Україні вже не буде анонімних телефонних номерів мобільного зв'язку, для чого регулятор передбачив кілька шляхів реєстрації, в тому числі за допомогою електронного цифрового підпису та BankID.
Так, порядок передбачає:
- можливість подання заяви про реєстрацію за вибором абонента, як в електронній, так і паперовій формі;
- процедури ідентифікації з використанням електронного цифрового підпису та інших засобів ідентифікації особи, у тому числі системи електронної дистанційної ідентифікації BankID;
- вичерпний перелік документів, які треба подати для повноцінної ідентифікації фізичної (юридичної) особи;
- процедури підтвердження користування ідентифікаційною телекомунікаційною карткою, а також підтвердження отримання телекомунікаційних послуг без використання такої картки.
23 лютого НКРЗІ нагадала про ці нововведення, які вже схвалив Мін'юст. Порядок набуде чинності через 9 місяців з дня його офіційного опублікування. Тобто загальна постановка на абонентський облік буде запущена орієнтовно з кінця поточного року.
Голова Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) Олександр Животовський зазначає:
Однією з особливостей нашого ринку мобільного зв'язку є велика — майже 90% - доля анонімних користувачів. Ми в НКРЗІ завжди казали, що це погано, тому що анонімний користувач має обмежені права і не може користуватися всіма послугами, які пропонують оператори. Тим більше, що фактична ідентифікація абонентів набагато більша — адже дуже багато з нас вказують свій телефон при оформленні банківських документів, у тому числі для нарахування зарплати чи пенсії на картку, отриманні адмінпослуг від держави, тощо.
Яким чином на це впливати? Щоб зробити будь-що, завжди є два підходи — пряник чи кнут.
Кнутом є зобов'язання операторам зареєструвати всіх своїх абонентів. В кожного з нас може бути різне ставлення до цього, з точки зору власного бачення свободи і безпеки у суспільстві. Це вимагає зміни до закону, і остаточне рішення за народними депутатами.
Необхідність у новій процедурі реєстрації, яку регулятор постарався максимально спростити, пояснюється низкою недоліків, пов'язаних з наявністю в країні великої кількості «безіменних» номерів. Крім того, що за допомогою знеособлених мобільних номерів реалізується безліч шахрайських схем, в НКРЗІ звертають увагу на те, що без реєстрації абонент не зможе отримувати повноцінне обслуговування. Зокрема, повернення невикористаної частини коштів з особового рахунку абонента у разі відмови від передплачених телекомунікаційних послуг та в подальшому отримання послуги перенесення абонентського номера, користування персональним номером є можливим виключно за умови реєстрації абонента у оператора.
Попередня новина
Наступна новина