17 бер. 2018 р.

Голова Олевської ОТГ преміює себе в 365% щомісяця

Голова Олевської ОТГ Омельчук Олег Васильович порахував, що в році 365 днів і погодив собі премію, ні багато, ні мало - в 365% до посадового окладу. А потім подумав, подумав, що 1% на день малувато, і погодив 365% ЩОМІСЯЦЯ до посадового окладу. Не зупинило керіництво ОТГ навіть те, що в році робочих днів не 365, а 250.


Та обурення громади викликало навіть не це. Як заявляє місцевий депутат Анатолій Повар, коли в бюджеті не вистачає грошей на утримання медичних закладів та піднімається питання скорочення працівників та закриття самих установ, коли не вистачає грошей на закупівлю дров, а на вулиці падає температура, коли відсутнє нормальне облаштування туалетів в школах, платити голові 365% премії щомісяця це просто вершина цинізму. І платити за що? За те, що він є? Бо ж ефективність його роботи сумнівна - в школах немає туалетів, невистачає дров і т.д. Тоді за що його преміювати?


Анатолій Повар подав депутатське звернення про скасування рішення № 404 «Про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавок, до посадового окладу міському голові м Олевськ», яке було прийнято на ХХІ сесії, VIII скликання від 22.12.2017 та вимагає рішення про відсоток преміювання повинно приймати не виконавчим комітетом, а депутатами міської ради на сесії. 

На жаль, для прийняття рішення, не вистачило голосів, тому, Омельчук Олег Васильович і далі отримуватиме свою скромну щомісячну премію, в три з половиною рази більше за зарплату. А зарплата точно не мінімальна! Голова Олевської ОТГ Омельчук Олег Васильович 

Джерело: Олевськ онлайн

Попередня новина
Наступна новина