16 бер. 2018 р.

Прикордонники області просять не ходити біля кордону з 22-ї до 6-ї

Прикордонники Житомирщини просять жителів облсті обмежит рух поблизу кордону з 22-ї до 6-ї години. Про це повідомила прес-служба відомства.
«За узгодженням з Житомирською обласною державною адміністрацією, обласним управлінням Служби безпеки України, Національної поліції та Державної міграційної служби наказом начальника Житомирського прикордонного загону від 08 лютого 2018 року № 10 «Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень» запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження на в’їзд і провадження робіт в межах контрольованих прикордонних районів: Народицького, Овруцького, Олевського Житомирської області», – йдеться у повідомленні.
Згідно із цими обмеженнями, з 22:00 до 6:00 забороняється наближатися більше, ніж на 100 метрів до кордону. Дозволяють лише тим, хто займається сільськогосподарськими роботами. Однак лише за умови, якщо прикордонникам заздалегідь повідомлять про такі роботи.
Заборона розповсюджується також на рух автомобілів у зазначений період часу та зупинки довше 30 хвилин протягом доби. Також прикордонники забороняють будь-які польоти у районі кордону, окрім тих, про які буде повідомлено за 24 години.
Дані обмеження, зазначають у державній прикордонній службі, діятимуть до кінця 2018 року.
Попередня новина
Наступна новина