13 лют. 2018 р.

Коростенець погрожуючи ножем заволодів телефоном та сумкою в Запорізькій області

Під вартою опинився раніше судимий 22-річний зловмисник, який погрожуючи ножем, відібрав у дівчини телефон та сумку в Заводському районі Запоріжжя повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області 

Запорізькою місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством.
 
Відтак, неодноразово судимий та нещодавно звільнений з місць позбавлення волі 22-річний мешканець міста Коростень Житомирської області, перебуваючи на території Заводського району, знову вчинив злочин, а саме, із застосуванням ножа з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, заволодів у потерпілої П. мобільним телефон «Iphone 6s» та жіночою сумкою, в якій знаходилось майно потерпілої.
 
Завдяки злагодженій роботі Запорізької місцевої прокуратури №1 та Заводського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, злочинця затримано та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України.
 
Того ж дня, Заводським районним судом м. Запоріжжя, зазначеній особі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
Санкція за вчинений злочин передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Попередня новина
Наступна новина