13 лют. 2018 р.

Кращі спортсмени міста Коростень отримуватимуть стипендії міського голови в 2018 році


Знайомтесь, ось вони – стипендіати Коростенського міського голови 2018 року.

Дорошенко Ірина Олексіївна

Ірина народилась 18 травня 2002 року у Коростені. Навчалась у ЗОШ № 8, а згодом вступила до Броварського вищого училища фізичної культури та спорту. У 2012 році почала займатися вільною боротьбою. Тренується юна спортсменка у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Яковченка Олексія Петровича. За невеликий проміжок часу Ірина показала себе з найкращої сторони. У 2013 році була переможницею чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат у ваговій категорії 38кг, а згодом 40кг. У 2014 – 2015 роках була учасницею та переможницею  міжнародних турнірів у Польщі та Україні. З 2014 року є незмінним членом збірної команди України з вільної боротьби. У 2016 році стала срібною призеркою чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат у ваговій категорії 44кг та переможницею V Спортивних ігор школярів України з боротьби у ваговій категорії 46кг. У 2017 році стала призеркою та переможницею чемпіонатів України та Житомирської області з вільної боротьби, чемпіонкою України з боротьби сумо. У січні 2018 року на чемпіонаті Європи з боротьби сумо Ірина виборола І місце у віковій категорії до 21 року, ІІ місце у віковій категорії до 18 років та ІІІ місце у віковій категорії до 16 років.

Суворов Олександр Ігоревич

Олександр народився 19 квітня 2003 року у місті Коростені. Юний спортсмен навчається у 8 класі ЗОШ № 2. З дитинства Сашко захоплювався тренуваннями з фрі-файту, він спостерігав за старшим братом Олексієм та брав з нього приклад. А наприкінці 2014 року почав відвідувати заняття у Коростенському міськрайонному осередку Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнська Федерація фрі-файту та контактних єдиноборств”  під керівництвом Євстаф’єва Юрія Володимировича. За невеликий проміжок часу Олександр показав себе з найкращої сторони. Юний спортсмен у 2014 та 2015 роках став бронзовим призером чемпіонату України з фрі-файту та дворазовим чемпіоном Житомирської області. У 2016 році Олександр став срібним призером чемпіонату України з елітних боїв та переможцем чемпіонату Житомирської області з фрі-файту серед дорослих та юніорів і переможцем  чемпіонату Житомирської області з панкратіону. У 2017 році на змаганнях Кубку України з фрі-файту посів другу сходинку п’єдесталу та виборов І місце на чемпіонаті України з фрі-файту.

Бондаренко Діана Вчеславівна


Діана народилась 30 червня 2006 року. Маленька коростенка, вихованка клубу карате ,,Сінгітай” з 4-х років займається карате. Щодня Діанка крокує до школи та з нетерпінням чекає коли закінчаться уроки і вона зайде в зал, де розпочнеться тренувальний процес. Під чітким керівництвом свого тренера Білошицького В’ячеслава Леонідовича, юна каратистка на кожному тренуванні вдосконалювала свої знання, вміння та навички. І результат не змусив на себе довго чекати. Адже Діана кожного року на чемпіонаті України та Кубку України з карате (версія JKS) займає призові місця. Також дівчина стала незмінним членом збірної команди України з карате (версія JKS). Свою першу золоту нагороду здобула у 2013 році на Кубку України з карате (версія JKS). У 2017 році стала чемпіонкою Житомирської області з карате (версія JKS), а на змаганнях чемпіонату та Кубку України з карате серед юнаків та дівчат виборола І та ІІІ місця.Салей Ілля Ярославович

Коростенець Салей Ілля народився 2 травня 2004 року. Навчається Ілля у 8 класі ЗОШ № 9. Ще маленьким йому подобалось ходити із своїм батьком на тренування з боксу, спостерігати за спортсменами та брати з них приклад. А у 8 років він і сам почав відвідувати заняття у боксерському клубі ,,Ринг”, у якому він тренується і нині під керівництвом тренера Салея Ярослава Юхимовича. З перших занять Ілля показав себе з кращої сторони, а на змаганнях чемпіонату Житомирської області з боксу серед юнаків багаторазово виборював призові місця. У 2017 році юний спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юнаків 2003/2004 років народження, змагаючись у ваговій категорії 40кг.

Швед Марія Анатоліївна

Маленька, ніжна та тендітна Марійка народилась у Коростені 4 листопада 1996 року. Навчалась вона у ЗОШ № 11, а нині є студенткою університету Державної фіскальної служби України. З 14 років Марійка стала вихованкою відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ (тренер – Медведчук Віктор Володимирович). Ще з дитинства швидкість була пристрастю для дівчини. Вона залюбки проводила вільний час на свіжому повітрі у постійному русі. У 2010 році вона почала активно займатися легкою атлетикою. За невеликий проміжок часу Марія досягла хороших результатів. З 20013 року вона є незмінним членом збірної команди Житомирської області з легкої атлетики. Слід відзначити, що Марійка стала багаторазовою чемпіонкою Житомирської області зі спортивної ходьби, виступаючи на дистанції 3000м та 5000м. А 2017 рік був багатим на спортивні події у її житті. Цього року спортсменка стала переможницею чемпіонату Житомирської області зі спортивної ходьби серед дорослих, змагаючись на дистанції 3000м, а на чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики, долаючи відстань 1500м, посіла ІІІ місце. У змаганнях Кубку України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих (на дистанції 5000м) посіла V місце. На Міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби на призи Олімпійського чемпіонат В.Голубничого посіла ІІ місце на дистанції 5000м.

Титюк Нікіта Олександрович

Народився 17 березня 2006 року у місті Коростені. Навчається Нікіта у 6 класі міської гімназії. У 2015 році почав займатися вільною боротьбою. Були успіхи та невдачі, перемоги та поразки. Та сьогодні хлопець має здобутки, про які приємно і варто згадати.  Тренується Нікіта у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Білоуса Владислава Олександровича. З 2016 року він є постійним учасником чемпіонатів Житомирської області та чемпіонатів України з вільної боротьби. У 2017 році на Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків 2004/2006 років народження ,,Боротьба Прикарпаття” та на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченому пам’яті Алана Ялтиряна, спортсмен здобув золоті нагороди. А найбільше тішить те, що цього року Нікіта став переможцем на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2006 років народження, змагаючись у ваговій категорії 29кг.


Білошицька Олена Леонідівна

Народилась Оленка 27 січня 2006 року. Маленька спортсменка навчається у 6-Б класі ЗОШ № 2. Свої спортивні вміння з 6 років здобуває у клубі карате ,,Скеля” під керівництвом вибагливого тренера Зеленова Володимира Олександровича. З кожним тренуванням Оленка досягала все кращого результату. І ось в 11 років на чемпіонаті світу з карате шотокан юна каратистка виборює срібну нагороду, а на Кубку Європи з карате – бронзову нагороду. У 2017 році на чемпіонаті Житомирської області з карате серед юнаків та дівчат спортсменка виборола І місце. Не зупиняючись на досягнутому, цього року Оленка виборола золоту нагороду на чемпіонаті України з карате серед школярів та студентів. Також на Міжнародних змаганнях з карате ,,Senbin cuр –2017”, ,,Zvygel open –2017”та ,,Lviv open –2017”здобутком юної спортсменки знову стали золоті нагороди. А на Міжнародних змаганнях з карате ,,Dojo cup –2017”Оленка здобула срібну та бронзову медалі.

Тичина Ігор Олегович

Народився Ігор 21 січня 2001 року у місті Коростені. Юний спортсмен відвідує 11 клас Коростенського міського колегіуму, де має багато друзів та однодумців. Ще змалечку гра у волейбол була пристрастю для Ігоря. У 10 років він став вихованцем відділення волейболу Коростенської ДЮСШ, де тренується під керівництвом тренера Гошовської Анжели Василівни. Ігор є членом збірної команди Житомирської області з волейболу. У 2017 році юний волейболіст став бронзовим призером чемпіонату України з волейболу серед юнаків.

Дмитренко Валерія Миколаївна

Валерія народилася у місті Коростені. Юна спортсменка навчалась у міській гімназії. А нині вона студентка Харківського державного вищого училища фізичної культури. У молодшому шкільному віці Валерія почала відвідувати заняття у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича, а з  2015 року демонструє блискавичну боротьбу та займає призові місця. Так у 2016 році на чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000/2003 років народження Валерія виборола золоту нагороду, а на VІІ-му Відкритому турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат ,,Кубок древлян” здобула срібну медаль. У 2017 році юна борчиня стала бронзовою призеркою чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2008 років народження та переможницею чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000/2004 років народження.

Євтушок Наталія Василівна

Це гарна, тендітна, наполеглива та розумна дівчинка, яка народилась у місті Коростені. Навчалась Наталка у міському ліцеї, а сьогодні вона є студенткою Херсонського вищого училища фізичної культури. З 11 років дівчина почала відвідувати тренування у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. На думку тренера, Наталка стала кращою активною борчинею у команді. Вона з великим задоволенням бере участь в усіх змаганнях та виборює призові місця. Так у 2017 році на змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004/2008 років народження Наталка здобула бронзову нагороду. Також, слід відзначити, що Наталка є дворазовою чемпіонкою Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат у своїй ваговій категорії.
Джерело: korosten.in.ua
Попередня новина
Наступна новина