1 січ. 2018 р.

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас із Новим 2018 роком!

Рік, що минає, залишив по собі масу вражень, частина з яких, на жаль, базується на сумних спогадах - про незакінчену війну, зрослі тарифи, чергові кредити та невиконані політиками обіцянки. 

Проте, більшість вражень від цього року - це все ж радісні події: від надання нашій країні довгоочікуваного безвізу та збільшення пенсій до зайняття чергових висот на Донбасі і повернення патріотів і захисників Вітчизни з ворожого полону. Це – сльози радості матерів, які дочекались своїх синів, щирі посмішки дітей, успішна робота, мир і злагода в сім’ях. 

Саме те, що так дорого серцю, що закаляє волю і характер, вчить доброті та додає людині розуму і наповнює кожен день любов’ю і ніжністю, стане надійним фундаментом для вступу у Новий рік. 

Тож вітаємо усіх із веселими та чарівними новорічними святами! 2018 рік обов’язково стане щасливішим та успішнішим, привнесе у життя кожного мешканця України і Древлянського краю багато радості, сімейного благополуччя, злагоди та миру.

Бажаємо усім нашим друзям, щоб проблеми та усілякі негаразди залишились у минулому році, а наступний рік здійснив найзаповітніші мрії! 

Творчого натхнення вам, міцного здоров’я та щирої долі!

З любов’ю, ваш Древлянський кореспондент 
Попередня новина
Наступна новина